Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #19777 üzenetére

    "Most én nem veszem észre az iróniát a hozászolásodban, vagy te nem vetted észre az enyémben?"
    -
    Ne haragudj, ezúttal tényleg nem esett le, úgy látszik mostanában túl sok Agymenők-et néztem(tegnap tényleg magamra borítottam belőle három és fél epizódot), és Sheldon szarkazmus felismerési problémája ragadhatott rám. Esetleg a porszívó zümmögés vitte az agyamat alfába. :U Mindenesetre örülök, hogy tévedtem. :K
    Ennyi volt az önkritikus rész, mert érzem, hogy Fed szájhős énem megint átveszi felettem az irányítást, úgyhogy a továbbiakért már nem vállalok felelősséget...........kikérem magamnak, igenis vedd tudomásul, hogy te nem vetted észre az iróniát az én hozzászólásomban! :K
    Ja, és azt a mondatomat, amiben felajánlottam, hogy privát üzenetben bárki jelezhesse nekem ha nem kér a hozzászólásaimból, ezúttal visszavonom(szolgáltatói kérésre, mivel emiatt tegnap túlterhelés okán lefagyott a galaktikus háló....mindenesetre nem értem az összefüggést) :U
    -
    -
    Sylc - Elfogadom, ez egy Fed hajó...
    -

    -
    Na ez meg itten a birodalmi :K :K :K
    -

    -
    (nem tudom figyeltétek-e, de megint nem felejtettem el az off kapcsolót. Az idén már másodszor, pedig még van az évből hét és fél nap! :K

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák