Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e00dgy

    aktív tag

    válasz Ch0b #11493 üzenetére

    Nos arra akartam csak rávilágítani, hogy a RAIL-t szerintem a sok kompromisszum közt főleg a 30 ammo miatt nem preferálja senki. Szerintem ez a legfőbb oka, hogy keveset látni PVP-ben. Hatékonysága nem vitatható, egyik legjobb fegyver a játékban, amit az ED hivatalos fórumán is taláni táblázatot a fegyverekről mutat mindent ami fontos.

    Igazából én azért nem favorizálom, mert pl. Fer-De-n 20,5 MW a powerplant teljesítménye és akkor már nagyon át kell gondolni mit rakok fel.

    Jobb mint bármelyik másik kinetic, mivel ha jól célzol ez betalál. :) Menekülő hajó drive-ját lelőni meg első osztályú. ;)

    Csak a magas power draw és kevés ammo ami miatt nem teszek egy darabot se fel. Bár... Lehet 1 felkerül ma próba miatt. Meglátjuk. :)

    CMDR dUí ---- Ha véletlenül valakivel összefutok és levadászni szándékozom jelezze kérem ha az itt lévő tagok közt van.. :) Hazafit nem bántunk! :)

    Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

Új hozzászólás Aktív témák