Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz VitoSagi #11440 üzenetére

    Nem kell mentegetőznöd, olyan van, hogy valakinek valamelyik hajó/fegyver/küldetés/stb nem jön be, ilyenkor nem is érdemes erőltetni, akárki tanácsol akármit akármiről, mindig te tudod, neked mi a jó(mindenesetre ha a neked egy Python nem elég fordulékony, akkor ne a konda legyen, amit legközelebb kipróbálsz :N :N :N )
    Viszont ha nem egy Eagle-el, Vulture-al, vagy valami hasonló muslincával akarsz nyugdíjba menni, akkor arra fel kell készülnöd, hogy egy nagyobb hajó értelemszerűen nem olyan agilis, mint egy vadászgép. Mindazonáltal szerintem a FOFF+tolatás+thrusterek kombinációja remekül faragja le ezt a hátrányt a Pythonnál, kisebb hajóval szemben sincs vele gondom(leszámítva, ha 4-5 ilyen kis vérszívó rám szakad, de ott meg besegít az a rakás SB(ami ugye egy Vulture-nál korlátozottan áll rendelkezésre), és amikor végre egy konda úszik be a látómezőbe, akkor meg előpakolhatod azA3-as beam-eket, no meg a nagy cannonokat, miközben magad elé képzelheted a Vulture pilóta irigységtől sárguló arcocskáját. :K
    Nekem valóban a Python a szívem csücske, van akinek a konda(pl gigafun kolléga) neked akkor a vulture, sőt,még olyan elvetemült, perverz pilóták is vannak, akiknek a Clipper(bár szerintem ez már beteges) :D :D :D

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák