Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bromo88

    csendes tag

    Üdv. Megpróbálom értelmesen felvázolni a helyzetet de nem könnyű hogy mi függ össze mivel.
    Van egy Dell Inspiron N5110 laptopom (Win 7) melynek ismert hibája hogy a töltő csatlakoztatásnál azt írja ki "A váltakozó áramú adapter nem ismerhető fel" vagy valami ilyesmi, biztos találkoztatok már ezzel a hibával. Nekem a töltő kábele már meg volt törve nagyon, így gondoltam veszek egy új töltőt, 15ezerért sikerült egy gyári újat vennem, viszont néha még mindig kiírja ezt a szöveget, gondolom akkor lehet nem csak a töltő rossz hanem maga a port ahova a töltőt dugom, vagy nem biztos, de most nem is ez a fő probléma, ez csak előzménynek leírtam. Töltő csere előtt is volt már egy olyan gondom hogy a kijelző hirtelen fekete lesz 1-2 másodpercre majd visszaáll minden alaphelyzetbe. Szerintem nem a kijelző kapcsol ki mert néha látom középen a kurzort szóval az nem lehet. Én úgy gondolom hogy a töltő, vagy a töltő port lehet a hibás mert nem kap elég áramot a lapi vagy pont túlfesz van és emiatt történik ez a fekete 1-2 seces villanás, de lehet teljesen roszzul gondolom. Tapasztalt már valaki ilyen problémát, tud-e rá megoldást, és jól gondolom amit írtam vagy valami egészen más gond lehet? Örülnék ha szoftveres gond lenne, mert azt egyszerűbb orvosolnom mint pl a töltő port cserét. Válaszokat előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák