Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz KAMELOT #58641 üzenetére

    Az 5GT egy nagy batár.
    Nagyon széles és nagyon hosszú.
    A csomagtartója rendben van, de egy pöttyet lehetne hosszabb és akkor tökéletes lenne, így viszont az összecsukott babakocsi alját + a mózeskosarat nem tudom hosszában berakni egymás mellé (mert a mózeskosár túl hosszú), hanem csak keresztbe úgy, hogy a mózeskosarat élére kell tegyem és épphogy becsukódik a csomagtartó. Ez sztem gáz, de még nem volt meg a babakocsi mikor vettük :U

    Parkolóhely-vadászat szívás.
    Súlyban sem filligrán.
    Ha van intelligens aktív kormányzás (kevesebbet kell tekerni a kormányt + hátsó kerekek is fordulnak) akkor viszont simán 3as bmw szinten lehet vele forgolódni :K

    Az 5GT benzines motorban 535i-ként értelmezhető csak, az 550i konstrukciós hibás, tilos megvenni.
    Fogyasztásban alsó hangon 11 literrel kell számolni városban, de én 13 literrel számolnék inkább.
    Nálam az 535d GT eszik 11et ha dugó van, egyébként 9,8-10,5 körül eszik városban. Kevés megállással ez 8,3-ra is lemehet :U

    Szóval jó családi kocsi, de inkább utazásos családi kocsi, nem városon belüli, ehhoz túl széles és hosszú. Nekem is gyakran kell nézni h elfér-e a szembejövő mellettem. Soha életemben nem néztem ennyit mennyire tudok a padka felé lehúzódni..., még a szüleim peugeot 5008-asa is szűkebb autó, még ott sem jön elő ilyen "kellemetlenség".

Új hozzászólás Aktív témák