Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz q13579 #58630 üzenetére

    Ha csak a nyers számokat nézem, akkor az általad említett 3-as F30-as éppen hogy majdnem akkora mint az én 5-ös E39-em tengelytáv szempontjából: 2,810 vs 2,830 mm
    Az E90 meg 2,760 mm.

    Az E39-be ha beül 4 ember akik 175-180 cm körül vannak akkor már szűkös tud lenni a hely hátul. Semmi terpeszkedés elől csak az ülések úgy beállítva ahogy kell, hogy kényelmesen elférjen az ember.

    Meglehet inkább F10-es 5-öst kellene nézned ami majd 3 méteres (2,968 mm) tengelytávval rendelkezik. Az már inkább család barátabb.

    A jól essen taposgálni a gázt meg F10 esetén legalább 3.0 L N52 I6 vagy 3.0 L N53 I6 motorok kellenének. Ami nekem van E39 az 1,6 tonna körül van... a benne lévő 170 lóerős 210 nm-es motor meg arra jó hogy mackósan megindítsa a bódét. Nem utcai pilóta vagyok csak mikor a makmarcikat jó lenne lelépni és megnyomják a lepfeking súlyú szekerüket akkor nem olyan egyszerű a lelépésük...

    Pl itt van ez: [link]

    Most az hogy mennyit fogyaszt... az a lábadtól is függ meg pár egyéb tényezőtől... de egy BMW vagy más hasonló sportosnak tekintett autó-gyártó esetén ilyenről beszélni szerintem megmosolyogtató :)

    Szerk:

    Megmondom őszintén, hogy ezt amit linkeltem 5-ös elvinném szívesen ha a szerelőm is rábólintana, de most másra kell a pezeta... ;] :D

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák