Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz FIREBLADE78 #52569 üzenetére

    Meg lehet oldani a közlekedést autó nélkül is, ez teljes mértékben igaz viszont jóval több időbe telik. Pl. én falun lakom, az egyik 35 km-re levő városva járok optikushoz. Autóval gondolom nem nehéz kiszámolnod ez mennyi idő és ha délelőttös vagyok munka után, ha délutános munka előtt gond nélkül meg tudom tenni. Ha busszal mennék akkor kötött az időpont mivel van egy nap összesen 4 járat ami oda megy. Az egyetlen használható 12:30 körül indul, egy órás az út és vissza 14:30 körül jön ugyanennyi menetidővel (több helyen megáll és iszonyatosan rossz az út egy része). Tehát busszal laza 3 órámba telne ez a kis kirándulás és a kb. 5 perces vásárlás. Nagybevásárlás a közeli 15 km-re lévő városban szintén nem lenne egyszerű mert a Tesco kinn van a p%csában és nem nagyon megy arra busz, a Penny pedig kicsit és alig van választék és a központban lévő üzletektől messze van. Plusz azért nem keveset kell cipekedni is amit gyerekkoromban amikor nem volt kocsink sem élveztem. A kocsi ezért ilyen indokok miatt sokaknak mint pl. én is kényelmi okokból van.

Új hozzászólás Aktív témák