Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ezredes

    őstag

    válasz Gsx-rr #52526 üzenetére

    Tehát aki egy 7-esbe ül vagy egy ötösbe annak egy kiskategórias újabb autó a megoldás.... És ha szereti az autóját mert mondjuk kényelmes / nagy / erős / jó a futómű jó a fék jó a zene hűt fűt az ülés stb stb az váltson egy kiskategóriás "szarra" . Érdekes elgondolás. Nem mindenki tekinti pusztán tárgynak az autót sokan szeretik az autóikat és szívesen költenek bele mert jól érzik magukat a BMW-be. Én pl semmi pénzért nem ülnék egy kiskategórias újabb autóba az E60 helyett csak azért mert költeni kell rá.... Ez egy vicc minden autóra kell költeni... Minden autón kell olajat cserélni lengőkart lengéscsillapítót vezérlést turbót stb... Elég sok autót megcsináltam már ahhoz,hogy átlássam,hogy milyenek a javítás után... Az ügyfelek 99%-a problémamentesen közlekedik az autójával azok után,hogy ráköltött egy nagy összeget. ~1,5M-ba azért elég sok minden belefér... És itt legfőképpen arról van szó,hogy van egy autója az embernek amin mondjuk csere érett a vezérlés csapágy turbó fék futómű stb... Azt ha el akarja adni lószar pénzt fog érte kapni.... De ha megcsináltatja az autóját akkor boldogan tudja használni még sok-sok éven keresztül.... Egy ilyen értelemben "lepusztult" E65 E60 E90 -ért nem fog pénzt kapni kap 1-1,5-2M Ft-ot állapottól függően... És akkor az eladatott autó ára meg a pénz amit költöttél volna rá az a zsebedben van 2-3M Ft.... abból vegyél egy BMW szintű jó autót.... Itt arról van szó,hogy ha megvan csinálva akkor jó lesz. Nyilván olyan nincs,hogy nem romolhat el a későbbiek folyamán bármi mert előfordulhat egy használt autó esetében de amik normálisan karban vannak tartva nem igazán szoktak megállni az út szélén... Én se remegve indultam el Horvátba,hogy jaj megáll alattam az E60.... Szóval sokan költeni akarnak a kocsijukra mert azt akarják használni nem egy másik szart. Azt nem teheti meg,hogy újabba üljön és még arra ráköltsön X pénzt de azt meg tudja tenni kényelmesen,hogy az adott autójába üljön és inkább ül a saját autójában amiben jó a futómű jó a fék jó a motor / váltó és szépen élvezi.... Meg mi alapján döntjük el,hogy sok vagy kevés a ráköltés ha 3 év alatt költ el rá 1,5M Ft-ot vagy mikor megveszi beletol 1~-et és a maradékot a fennálló idő alatt tolja bele ?? Akkor ugyan ott van a végén... Reálisan elmondom ilyen ráköltés előtt mindenkinek ha még megtartod az autót és használod sokáig akkor érdemes rákölteni ellenben ha el akarja adni a tulaj rövid idő előtt megmondom,hogy nem érdemes ennyi pénzt beleölni.... De ezt mindenki maga dönti el.

    ►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Új hozzászólás Aktív témák