Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Gsx-rr #34985 üzenetére

    A repulovel lehet, de az autoberlessel nem. Szamold ki, 3 hetre mennyivel huznak le, ha elhozol egy kozepkategorias, mar hasznalhato autot.

    mas: Lemostam az autot, de elotte az alvazat, igy, hogy mar tuti nem lesz so az utakon. Kapott eloszor egy oblitest, majd ket soron snow foam -ot, majd oblites, es a vegen egy alvazvedo lemosot, amit kicsit hagytam dolgozni, mielott lemostam. Gondolkodtam rajta, hogy a mosas utan a kasztnit is waxolom, de ezen allapotaban folosleges lenne, csak idopocsekolas. Szoval az elmaradt. Kerekjaratokat, nyergek korul kiverettem, vasarnap mehet a festes, es a felnipucolas.

    Beszartam, mert mosas utan at akartam allni az autoval, es inditasra a kovetkezo hibauzenet fogadott:

    "Increased battery discharge when stationary. Electrical consumers were temporarily switched off"

    Erdekes, mert nem tudok rola, hogy barmi nyitva lett volna, mivel kulso mosast csinaltam. Elmentem palyaztam egy 40km -et tolto uzemmodban( ;] ), majd visszaerve leallitottam. Most eltunt. Remelem, nem az alvazmosaskor tortent valami megint. Mar remeket latok, de az E92 -on is egyszer mostam le az alvazat, es azt kovetoen jobb hatul az egyik szilent megadta magat.

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák