Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cxgrav

    senior tag

    válasz majnkopf #34907 üzenetére

    Ülések ki, gyári szőnyeg ki (nem jön ki csak a közép boxal együtt), küszöb borítás le, kábelezés be.
    Modul passz, hogy hova kell, lehet valahova a műszerfalba, akkor az is bontás. (itt már könnyek potyognak majd a szemedből)
    Elektromos ülések memória panelja azt hiszem az ajtókárpiton van mint az e39-ben, de ebben nem vagyok biztos. Ha így van, akkor cumi van, mert kell egy balos kárpitot szerezned, mert a jobbos autóban jobb oldalt van, azt nehezen rakod át.
    Javaslom youtube-ot, hátha van fenn róla videó, mert amit leírtam mind csak spekuláció, de körülbelül így nézhet ki a történet. Facebookon e46 csoportban van azt hiszem 2 srác is aki balosítással foglalkozik, tettek már ki képeket. Hát mit ne mondjak.
    1 hetet biztosan számolj arra, hogyha működő üléseket akarsz, mert tuti úgy szét kell borítani az autót, hogyha meglátod elsírod magad.

    Ha nem működő elektromos üléseket akarsz, akkor csak kivesz berak, meg az ülés foglaltság érzékelőt kell átgányolni a túloldalra. Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Picture me Rollin' by 2pac

Új hozzászólás Aktív témák