Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim76

    aktív tag

    Hát... Gyerekek, az FX topic-ban olyan szinten kezdenek eldurvulni a dolgok, hogy hajszál híján hülye idióta k*tsög minden Giga és ASRock tulajt... azt hiszem onnan tényleg kiszállok, már csak jóérzésből is. Tapasztaltam már ilyet másik fórumtopicban (autós, nem pc-s), hogy beszabadult 1-2 olyan, akit felvet a pénz (nem panaszkodom, vagy irígykedek, ne értsétek félre , havonta kifutná pl. egy ROG+8350+780-as konfigra, de mégse szánok rá annyit, és gondolom nem én vagyok ezzel egyedül itt), és azt a kifejezést, hogy "ár-érték arány" hajlamosak nem ismerni, viszont mindenki, aki nem tudja a legdrágábbat venni, és főleg nem asus-t vesz, az mindenképp idióta, azon esetleg viccelődni lehet, de, hogy hozzászólnia kár, vagy kérdeznie, az biztos. Erre egy szó jut eszembe: szánalmas. Remélem kirázzák ott a rongyot, és kitisztul majd az a topic.

    Mindenesetre örülök, hogy ide érdemes betérni meló után, itt még nem éreztem magam sz*rházi senkinek azért, mert ASRock lappal merek bepofátlankodni a magasabb kasztba tartozó Asus tulajok közé... :D

    There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

Új hozzászólás Aktív témák