Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz hackeeeee #128467 üzenetére

    Még ehhez a témához..

    Az emlék.., mikor itthonról elfele menettemben (van ilyen szó? sz@rni rá, nyelvújítsunk..!!44 :DDD ) délelőtt a lépcsőház lengő üvegajtáján a következő fogadott, A4-es lapon, filctollal..:

    "Nem tudom ki volt az aki késő éjszaka a páratlan oldalon ki-be kapcsolgatta a hajszárítót vagy porszívót de megkérném a jövőben az ilyen jellegű dolgokat normális időben végezze..

    ..Köszönettel: aláírás: <felső szomszédom>"

    Vakartam a fejem rendesen, révén sokáig fentvoltam előző este de marhára nem hallottam ám shemmit! :N Ki lehetett?! Stb..
    Napközben teljesen meg is feledkeztem a dologról, már hazafelé jöttem amikor villámként hasított belém.., szerencsétlen szomszéd nem hajszárítót vagy porszívót hallott/ébredt fel, engem hallott vazzeg, ~11-től cirka hajnali 3-ig benchmarkolgattam a 8320ast! :B :D

    Amit ki-be kapcsolgatásnak vélt az nem más volt mint az egyes/gyakori restartok, olyankor nem üvöltött ugyanis a SilverArrow..2xTY-143 :DDD :C :DD

    (#128468) mackosajt:

    Dehogy futamodtunk! :N

    Sokkal inkább úgy fogalmaznék h kiélveztük minden percét amennyire és amíg csak lehetett, a magam részéről legalábbis biztosan! :)

    (#128470) HSM:

    A feltételeddel nem lett volna alkalmas kiemelésre és poénkodásra.. :P

    (#128489) bandi0000:

    Az se rossz!

    (#128490) hackeeeee:

    Witcher 3, egyértelműen, azóta sem jött olyan játék sztem ami esetleges választhatóság esetén partiban lenne vele.. ;)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák