Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    Üdv!
    Következő lenne a kérdésem és a körítés hozzá:

    Van ugyebár megvásárolva Windows Phone-ra (mostmár Windows Mobile 10, de még anno a Lumia 1020-asra vettem meg 8.1-es rendszerre) egy Sygic navigáció. Tökéletesen megy, teszi a dolgát nagy megelégedettségemre. No, ez a WP-s verzió jelzi a friss térképeket, ha belépek a Sygic "Térképek" menüjébe, és szépen le is frissíti.
    Android-ra is megvan vásárolva ugyanaz a "Lifetime Europe License", amit most egy WayTeQ X995-ös készülékkel használok. A Windows Mobile-os Sygic szerdán jelezte, hogy vannak friss térképek, majd le is frissítettem őket. Az Android-os Sygic-nál belépek ugyanoda a Térképek menübe, de nem jelez semmit. A készülék ki volt kapcsolva, tehát a háttérben sem frissíthette le őket.

    A kérdésem lényege a következő:
    Az Android-os Sygic hogyan jelzi, ha adnak ki új térképfájlokat? Ugyanúgy, mint amit a WP-s verzió esetében leírtam? Valamint van-e eltérés a 2 platform között a térképkiadás/frissítés idejét tekintve?

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák