Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baboss

    őstag

    :W
    Sziasztok. szeretném megosztani veletek a tapasztalatomat.2 hónapja vettem egy Asus Croshair 4 extreme am3 alaplapot.3027-es béta bios volt rajta,hogy amd fx buldózer procival lehessen használni.Az alaplap eladásra került és nagyon nehezen tudtam eladni mert a hirdetési oldalamra a következőket irták.

    ej de kár hogy frissitve volt:( nekem csak am3 cpu-m van és igy már nem megy bele:(De nagy up neki... :R

    ez a lényeg hogy eltünk visszafelé már nem lehet beletenni AM3 CPU-t (For use with AM3+ CPUs only. Not recommended for use with AM3 or earlier CPUs) tehát már csak AM3+ cpu-t fogad el:(

    ha 2002 bios lenne rajta akkor lehet de a 3027 csak Beta bios és megint nem jó de az Asus formumon azt irják hamár rajta a 3017 bios rajta volt vége az AM3 cpu-knak:(

    Ha ez így van, az jó nagy f@szság az Asus részéről, máshol meg tudják oldani a visszafelé kompatibilitást. :W

    Tehát a valóság a következő.Sikerült eladni az alaplapot a vevőnek am3-as procija lesz az alaplapban.Bios visszaállítás előtt azért tettem egy próbát.A gyerek gépéből kivettem az AM3 cpu-t(Athlon IIx4 és beraktam az alaplapba.Inditás és lám a sok mellébeszélés ellenére a WIN 7 64 bit op elindult és simán futott rajta minden.Levontam a következtetést ,hogy nem mindig igaz amit okoskodásból írnak.Most sajnálhatja az illető,hogy a sok link duma miatt nem vette meg az alaplapot,mert nagyon jó áron hozzájuthatott volna. :Y

Új hozzászólás Aktív témák