Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Vismajor01 #68889 üzenetére

    Indulj ki abból, hogy a legalacsonyabb hőfok egy picivel magasabb, mint a szoba hőmérséklete. Nálam ez átlag 20 fokot jelent, (de ha manapság nyitva hagyom az ablakot, akkor van az 10 alatt is..), s a leghűvösebb általában (mire windowsba ér) olyan 25-29 c°. Ez nálam az alaplapi szenzor (ami a procihoz van közel, de nem a proci saját szenzora, az gyanítom hogy nálam meg van kergülve, illetve a lapom nem jól adja vissza az értékeket, mert a legalacsonyabb is 50c° hosszú, több órányi idle állapot után is, plusz az alaplap sem ahhoz az értékhez közel álló értéket adja vissza, UEFI (BIOS) alatt), én ez alapján lőttem be a ventivezérlést, és ezt figyelem, hogy ne lépjen túl 55c°. A proci saját szenzora hajlamos ilyenkor visszaadni 90c° értéket is! (Nálam) És egy batár nagy be quiet Dark Rock TF van rajta (220w TDP hő elvezetésére is alkalmas mx2 thermal pasztával, sokszor raktam újra fel az egész hűtőt, mire oda jutottam, hogy a proci saját szenzora hülye...).

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák