Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amdxp2

    tag

    válasz Habugi #67523 üzenetére

    Először is nagyon köszi hogy segítesz :R :R :R :C

    Akkor kezdjük a bordával...;) Nagyon tetszik ahogy összehoztad, és nem lenne rossz ha sikerülne nekem is lejjebb vinni mert nagyon zavar ez a magas hőfok, nem elég hogy a videó kártyám felé néz a procihűtő ventije, még ez borda is árasztja a meleget rá a procimra...:/ De ahogy írod mennyit szívtál vele és elég körülményes, eléggé elment a kedvem tőle...:/ De még meglátom meddig bírom így...:)

    Örülök ha a legjobb XA-UD3-asom van....hiszek neked...:) Megnéztem, a számát rev:1.1 :K

    A Biosban PCIE Clock-ot 100-ra írtam, a DRAM Voltage Controlt hagytam úgy, mivel egy sima mezei 1333Mhz-es Kingmax-om van, azon nem állítottam semmit sem.
    A LoadLine Control High-ra tettem, de csatolok képet hogy mik vannak még..:)
    A C1E,C6 kimaradt, nem tervezek nagy tuningot, ha így megmarad 4,4-en, akkor nekem már megfelel igazából...:)
    Jöjjön a fesz állítás...Megpróbáltam -0.075V-al, de újraindúlt már belépés előtt, úgyhogy azt hagytam -0.050V-on.
    Aztán a CPU Clock ratio-t X22-re tettem, remélem bírja majd...;)
    Ezután jött a HWinfo64 bekapcsolás után és stressCPU futtatása alatt :) Lentebb jönnek a képek..:D
    Rohadtul megszivatott a fülesem, mert az b*szódott el, nem is a hangkártyám, én meg újrahúztam a rendszert, visszaraktam a régi bios-t stb....... :W :W :W :W De a lényeg hogy nincs semmi baja a gépnek... :R :R :C :C

    Majd ha lesz időd nézd át a dolgokat légyszi, és ha vmi nem jó akkor még egyszer nekifutok :) Köszi még egyszer. :R :C

Új hozzászólás Aktív témák