Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Troyan001

    tag

    Sziasztok,

    Elolvastam az összefoglalót, de nekem totál kínai az a rengeteg bios beállítás. Van egy Asus M5A97 EVO R2.0 lapom, egy Fx 6300 procim, egy hyper 212 evo hűtőm. 40 fok fölé sose ment a hőmérséklet alapjáraton.

    Az alábbi idézetet szeretném megtenni. Feljebb húzni a procit feszemelés nélkül.

    "For FX 6300 you can hit 4.5 Ghz by changing about 3 settings. Most times you don't even have to touch the voltage which results in absolutely ZERO increased wear on the CPU. Voltage and heat add wear not speed. The FX is so easy to OC a cave man could do it, I see no reason why not to."

    Mi lehet az a három beállítás, hogy kicsit tuningoljak a procin, de ne kelljen feszt emelnem? Amit még egy ősember is meg tud tenni. Lehet hogy az én procimon nem fog működni, de lehet igen és szeretném kipróbálni. Vagy esetleg van egy NAGYON overclocking guide for dummy-s guide?

    Tényleg nem akarok sokat állítgatni, prime-okat futtatni napokig. Csak kicsit megemelni a feszt, hogy értelmet nyerjen a hűtőm és az alaplapom, anélkül, hogy túlságosan rángatnám a procit.

    Nagyon köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák