Hirdetés

Sony Ericsson K790i - lila köd

A K750i utódját sikerült megkaparintanunk egy hosszabb teszt erejéig. Nem csalódtunk.

Hirdetés

Multimédia

A készülékben levő médialejátszó minden létező formátumot támogat. Az MP3, az MPEG és az AAC sem okozott gondot, a filmeket horizontálisan elforgatva teljes képernyőn is élvezhetjük. A zenelejátszó pedig szokás szerint ütős, miután a tesztkészülékhez nem tudtunk fülest szerválni, ezért a W800i tartozékát használtuk. A minőség nem változott, köszönjük, a lejátszó pedig fut a háttérben is, akárcsak szinte az összes JAVA alkalmazás, egyidőben. Multitask ez, JAVA alapokon, közelítünk ezzel kicsit az okostelefonok világához.

Van természetesen beépített FM-rádió is, amely szokás szerint RDS funkcióval is rendelkezik, a hangminőségre itt sem lehetett panasz. A diktafonnal a szabad memória méretéig rögzíthetünk hangot, akár beszélgetés közben is. Apropó, memória: a készülékben 69 megabájt helyet találtunk, bár alig 10-12 megabájt volt ebből szabad a gyári cuccok miatt (csengőhangok, videók, játékok, stb).

Csengőhangként használhatunk MP3 kiterjesztésű fájlokat is: a hangerő túlzás nélkül brutális, a torzítás pedig alig-alig fedezhető fel, persze attól még ez is doboz, csak a jobb fajtából. A rezgés elég, ha a készülék az ingzsebben pihen, de asztalra letéve nem észlelhető, hiszen a telefon csak két ponton érintkezik a felülettel, ezért nem zümmög. Természetesen vannak szabadon szerkeszthető környezeti profilok is, melyeket egyszerűen aktiválhatunk a bekapcsoló gomb segítségével.

Három DJ is van ám készülékben. A MusicDJ előre eltárolt patternekből segít zenét komponálni azoknak, akiknek botfülük van. A PhotoDJ logikusan a fényképek piszkálására való, a VideoDJ pedig a mozgóképek feltápolását segítheti.

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

Hirdetés

Google Pixel 9a - A Google AI-ban rejlő erő

PR Most ajándék Pixel Buds A fülhallgatóval

Advertisement

Azóta történt

Előzmények