Hirdetés
Adatkommunikáció, akkumulátor
Ha az M700-ban lenne 3G, akkor még azt is hajlandó lennék neki megbocsátani, hogy ennyire műanyag az egész. De nincs, GPRS és EDGE van helyette. A 2.0-s Bluetooth jelenléte mindenképpen pozitívum, a szabványos USB kábellel történő összeköthetség pedig egyértelmű előrelépés az eddigi E-TEN eszközök nyakatekert, töltővel kombinált adatkábelével szemben.
A böngészéshez elsődlegesen az Internet Explorer való, de aki esetleg utálja (talán joggal), nyugodtan pakolhat fel a gépre mondjuk Operát. A két játék a szokásos pasziáns és a függőséget okozó Bubble Braker. Csak szólok, hogy vízszintes helyzetben teljesen új perspektívák nyílnak meg, egészen más taktika kell ahhoz, hogy megashift módban 1000 pont fölé vigyük az eredményt.
Mindenképpen pozitívum a WLAN támogatása a telefonban. Két kattintással aktiválható és igen jó hatásfokkal látja meg a környező hálózatokat. Barcelona különösen jó próbatétel volt a számára, mivel a szállodában az M700 segítségével találtam meg a tetőn először azt a Wi-Fi hálót, amit utána sikerült belőni a notebookkal is.
A hátlap alatti akkumulátor 1530 mAh teljesítményű, a telep cserélhető. Egy ideig nem fogunk aggódni, ugyanis igen kellemesek a tapasztalataink a kapacitást tekintve. Az M700 egészen könnyedén bírta a társaságomban 3 napig, ami ritkaság az ilyen böszme eszközöknél.
Összegzés. Bár eleinte azt gondoltam, hogy lehúzom a francba a készüléket a tényleg elég igénytelen anyaghasználat miatt, a mindennapok során igen nagy hasznomra volt a telefon. Egyszer sem bírtam megfagyasztani (persze nyilván megoldható lenne), ment rajta az MSN a tetőről WLAN-on keresztül, örültem a QWERTY-nek, amely jól kezelhető, ha már sikerült kinyitni, és hasznos a GPS is. Ha lenne benne 3G, akkor simán ajánlott lenne, így azonban csupán ezt érdemli:
![]() |
E-TEN glofiish M700 |
Bog
Az E-ten glofiish M700 a Macropolis-tól érkezett. Köszönjük.
On-line: Macropolis
A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!