Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quan-Chi

    őstag

    üdv mindenkinek.

    ritkán nyílik ki a zsebemben a bicska, de ez a mai és a tegnapi nap ilyen volt.
    55%-os wr-em volt tegnap reggelig, ez tegnap estére 54re mára 53ra apadt ! kivétel nélkül minden lövésem a célzókör szélére ( azon szélére ami nem fedte az enemyit ) ment, ha véletlen találtam akkor minimum sebzés még prem. lőszerrel is. 4 óra játék alatt sem tudtam leszedni a 2x szorzót az összes tankomról ( 8 ) és már az agyvérzés kerülgetett. nagyon ritka alkalmak egyike ha véletlen nyerünk, de akkor nekem 6-8 társam helyett is játszanom kell ! itt ez a kép a mostani játékomról szegény kis Hetzer -el !
    Map : Lakeville , a városba 2en voltunk egy idiota VK3001-el , mindenki ment össze vissza. elég jól sikerült elbújnom és jókat sebeztem segítség és arti support nélkül , már 2 tier6ost kiszedtem full HP-ról mikor a legvégén egyedül maradtam a városba egy KV1S-el amit rendesen lesebeztem , 86HP-ba maradt én betöltöttem az utolsó prem. lőszerem , ekkor a rohadék arti odab@szott egy nagyot ( aki egészen eddig semmit nem csinált , mint láthatjátok a sebzéséből ) leszedte a fél életem és megölte a KV-t így fosztott meg egy Fadin-tól és egy Halonen-től ... és ezután egymást dicsérgették hogy mekkora "GG" -volt mindenki holott az eredmény jelzőn eléggé elmaradnak ! na és második napja élem át ezt. nem szoktam kifakadni de ez 1 kicsit sok most ...

    [ Szerkesztve ]

    kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

Új hozzászólás Aktív témák