Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz hulp01 #220000 üzenetére

    Nézd meg battlehits-szel hogy hol ütött be a T42. A tornyodat golddal sem viszi be elvileg, így a kupoládat lőhette vagyis ugyanúgy gyenge pontot célzott mint sima lőszerrel tette volna.

    A repeszt itt felesleges felhozni mert 8-as szinten nincs probléma a jelenlegi repesszel sem. Ilyen kaliberű ágyúknál alig sebeznek repesszel, de éppen ezért a nerf sem érinti őket annyira.

    Ezzel együtt nyilván a prém lőszert is nerfelni kéne. A T42-nél meg nem is értem hogy sikerült belőniük az átütéseket így. Az alapnak van 190mm átütése a prémnek meg 268mm. Majdnem 80mm különbség, míg mondjuk egy mutz-nál kb 40mm különbség van csak a lőszerek között.

    #219995 Pug
    Prém napot mindig az új divízió elején adja. Vagyis a kvali után még 1 stráfot kell szerezni és akkor megkapod a prém napot is.

    #219998 szbalogh
    Grat a ranked végigmászásához!
    Jó tank a kpz bár én a T55A-t jobban szeretem. M60-ról most írta a fórumtárs hogy buffot kaphat így talán érdemes elgondolkodni rajta. Mutzot nem ajánlom, én nagyon bánom hogy f2p ruszki acc-on azt választottam.

Új hozzászólás Aktív témák