Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kavarc

    aktív tag

    Sziasztok!

    Bő egy hónapos Win10 mobile tapasztalataim... (L830 és L735)
    - a képernyő érzékenysége nagyságrendekkel romlott
    - akkuidő kb 40%-kal gyengébb
    - a levelező sokszor képtelen letölteni a levél tartalmát, a csatolt fájlok letöltésével is komoly bajok vannak, kb minden 2. nem jön le, ha ez nem lenne elég valamilyen rejtélyes ok folytán egy csomó pdf-et nem tud megnyitni
    - a fényképezővel nem tudom mi történt, de mintha nem is ugyanazzal a HW-el dolgozna, mint 8.1 alatt. Annyira sz*r képeket csinál, hogy az már tényleg kritikán aluli, főleg L830-on.
    - használat közben sokszor csak úgy magától villog a képernyő
    - a térkép alkalmazás hosszabb távra alkalmatlan; megáll, megfagy, legutóbb az egész telefon merevre fagyott tőle, ki kellett vennem az akksit
    - az egész rendszer valahogy lassult, vagy csak direkt sok a delay?
    - onedrive feltöltés esetleges; ha működik se időrendi sorrendben tölti fel a képeket. Szintén onedrive, L735-ön valamiért óriási mobilnet frogalmat generált, pedig ki van kapcsolva a mobilos feltöltés
    - rengeteg ergonómiai downgrade... pl. a legnagyobb gondom bejövő hívásnál a szerecsétlen elhelyezése a válasz/elutasít gomboknak. A mai napig rendszeresen utasítok el önkéntelenül hívásokat, pedig nincs tepsi kezem :)

    A fenti problémákra lesz, van, várható valami megoldás? Ezek mind rendkívül fontosak számomra. A kezdetektől WP használó vagyok, sokáig együtt tudtam élni hiányosságokkal, voltam türelmes, de most már tényleg kezd a gagyi szintre süllyedni. Ami eddig esetleg jó volt, vagy megszokható, az is visszafejlődött. Nem mondom, talán a kinézet iránya jó lehet, de sajnos nálam pont nem ér semmit addig, amíg a belbecs működésben/használhatóságban/megbízhatóságban gagyi.
    Sajnos más alternatíva nem nagyon van számomra, talán az alma... bár ahhoz azért kicsit meg kell erőszakoljam magam, de az MS erőteljesen asszisztál ehhez...

Új hozzászólás Aktív témák