Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xyzikeee

    aktív tag

    Üdv!
    ma a Főiskolán próbáltam felmenni a wifire, de még a Felhasználónév, jelszó kombót is csak az iskola bizonyos helységében kérte be,máshol, ahol a wifi erősség jóvolt szintén, csak töltött és még a felhnevet és jelszót se kérte be hanem egy idő után kiírta hogy sikertelen. Amikor bekérte a felh nevet és jelszót és csatlakozni próbáltam, akkor se sikerült.
    a suli wifire való csatlakozásához van egy tájékoztató, melyben vmi biztonsági opciónál kéne még beírni vmit, de nem találom hova, mondjuk ez androidhoz van...
    vki vmi segitseg?
    otthon megy a wifizes.

    Kaptam rá egy ilyen választ:

    WPA2-Enterprise, PEAP önaláírt tanusítvánnyal asszem. Elvileg valahonnan le lehetne bugázni egy tanusítványt és kézzel felimádkozni rá, de inkább nem pazaroltam időt arra, hogy utánajárjak. De elvileg az Enterprise Feature Packban fog kijönni 2014 elején a VPN-el együtt egy frissítés, ami megoldja az enterprise wifi kérdést, addig meg mobilnet.

    ------

    Tudna valaki segíteni, meg lehet oldani a problémát valahogy, vagy a suliban nem tudok majd még egy jódarabig wifizni.
    Ötlet? Otthon, a vonaton, mindenhol jó a wifi, csak a suliban nem csatlakozik.

    (Lumia 520)

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák