Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    addikt

    válasz abridabri #70868 üzenetére

    Köszi. Nálam majdnem ugyanez, csak a pumpa a kistartállyal fent van. Nem szigeteltem le, egyenlőre nem is akarom. Tartok attól, hogy túl hideg lesz majd télen, aztán kiül a pára a csatikra, blokkra és lecsöppen. Feltöltés is egyszerűbb volt, hogy a tartály itt van fent, ill a légtelenítés is. Ki kellett forgatnom a gépházat, mert nem akart kimenni a bubi. Jobbra ballra, előre hátra kellet cseszegetnem... Sajnos a puffer amit lentre terveztem nem jött be, ki kellett vennem. Egy lomhaságot akartam beletenni, de az autó kiegyenlítő, amit beraktam biztonsági szelepes a kupakon, rugó ellenében egy gumitömítéssel szorít rá, de könnyezett. Már kijavítottam, de meg kellene bontani a rendszert, arra meg nem lesz időm mostanába. Sajnos nem egy szuper, jól szigetelt pince, most 21C, illene télen nyáron egyforma hőmérsékletet tudnia. Télen 5C volt amikor néztem. Azzal már bajba leszek, akkor kiül a pára a fém cuccokon. Megjavítom, vagy télen felszámolom, bár benchre jó lenne egy kultúrált hidegvíz. A csóka amúgy egy vakarcs procival van, 130W-ot egyszerűbb meghűteni mint 300W-ot. P95-öt amikor indítom, abban a pillanatban 70C+-os, majd szépen lassan emelkedik. A blokk nem melegszik át, az a pici forró pont egy ekkora kb 25C-os blokkal ennyire melegszik fel. Ok, 300W az nem normális felhasználás, de a CB R23 310W 10×5300MHz-en. Szépen tartja azt is, de az már az extrém kategória.

Új hozzászólás Aktív témák