Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pista0001

    addikt

    válasz jim bcs #6593 üzenetére

    Ahogy Jones is írja valószínűleg jobb, csak nem biztos hogy ki tudod használni. Árban kb duplája a DDC, főleg aftermarket tetővel, hangosabb is, mellesleg a leszabályzás is lutri. A Phobya stabilan működik akár 5 voltról is, maxon tekerve sincs sok hangja, mellesleg elég kicsi teljesítményű hogy bármilyen alaplap vagy normálisabb ventivezérlő szabályozni tudja. A szállítása a várható rendszeredhez bőven elég lesz. Nekem 260-as van a "nagy" gépben fixen 5 V-ról, teljesen jó. Egyszer kipróbáltam hogy mennyivel jobb 12 V-on, gyakorlatilag semennyivel (idle hozott 2 fokot, terhelésen semennyit). Nem akarlak rábeszélni, inkább csak jó ha vannak ismereteid választás előtt. Remélhetőleg beesik mrbig25 és megosztja a tapasztalatait a 220-asról, mert én még egy darabig nem fogom tudni beüzemelni az enyémet (olyan tartállyal van mint ahogy linkeltem). A 260-as is nagyon jó, de ehhez nincs tartály, a 400-ashoz van tartály, de az többek szerint elég zajos. Annak a leszabályozhatóságáról nem tudok semmit, de ha úgy teljesít mint a kicsik akkor az is jó lehet, úgy még tartalék is marad bőven.

    Szerk.: #6595 ez esetben lehet hogy nem éri meg vízre váltanod, hacsak nem akarod a dolgot. Előnyt nem nagyon fog ehhez képest hozni. Plusz zajforrás lehet a pumpa, illetve 2 venti lesz a radin legalább (a léghűtődön nem tudom mennyi van). Ja, és sokba is kerül :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák