Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz blasko92 #2767 üzenetére

    Itt leírtam mit, mennyit és miért tettem bele. Nem vagyok h*lye, ez csak egy kísérlet, hogy kifakul-e a színe a cuccnak, ha a plexi tartály kivételével az összes alu alkatrész ki van iktatva a rendszerből. És igen... Az alu miatt fakul ki a színezett víz. Ha végleg megoldódik minden problémám a rendszerrel, mindenképp veszek EK folyadékot! :K De amíg ezek a problémák fennállnak, csak feleslegesen venném meg...

    Seri21: Álljon meg a mehet. Nem az alu blokkról, hanem a RÉZ blokkról van szó. Azt olvastam régebben a topicban, hogy a fagyálló károsítja a RÉZ alkatrészeket(nem az ALU-t)) Én emiatt nem mertem fagyállót beletölteni a rendszerbe(am van egy olyan érzésem, ha megtettem volna, az óta se lenne semmi bajom a rendszerrel :DDD ) Szal csak a réz blokkokat sajnálnám, ha megenné a fagyálló... Lehet hülyeség az egész amit akkor olvastam, mert a kocsinak a radija is általában rézből van... nem? :F

    Szerk.: Békacomb :)) :DD

    És hidd el, nagyon boldog lennék, ha vennék UV zöld EK folyadékot, és nem színeződne el az egész pár hét múlva az alu-aljas plexitartályom miatt... Lehet gyárilag kezelve vannak ezek az alu részek, hogy ne történjen ilyen víz fakulásos dolog... De mivel használtan vettem őket, lehet lekopott/lecsiszolták róla azt a védőréteget, mert ahogy elnézem eléggé össze van karcolgatva a tartály alu része(amin a csatik vannak)...

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák