Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Joshi #21937 üzenetére

    Nyehehehehe.:DDD Értem már! Ez nem a vízhűtés topik, hanem a VICCHŰTÉS!:DD

    Taníts, mester: szerinted milyen függvény írja le az áramlás és a ki és bemeneti
    vízhőfokok közötti különbséget. (Egyáltalán minek a ki és bemenete, amit írsz?)
    Ha adtál egy elméletet, akkor lehet kezdeni nekiállni elméletben igazolni/cáfolni,
    majd ha még mindig nem értjük egymást, akkor mérésekkel is igazolni.:))

    #21941: iszol te rendesen? (Egyre kevésbé értem, hogy mit akarsz kihozni.:D)
    Történetesen adott a rendszeremben két hőmérő, és szabályozható szivattyú,
    szóval állok elébe a tesztnek, és a méréseknek... Csak az a baj, hogy ezeket
    a méréseket már régen megcsináltam, ezért tudom, hogy ViZion miről beszél,
    azt viszont még nem tudom, hogy te miről. De egyre kevésbé érzem, hogy ez
    ma kiderül.:B (Holnap esetleg friss fejjel összefoglalnád, hogy mi a kérdésed?)

    ilyen hangnem mellett tőlem biztosan nem fogod megtudni
    Ne haragudj, de most nagyon röhögnöm kell.:D Jól felpörgetted a topikot! Tény!
    Lehet, hogy nem mondasz teljesen blődséget, csak tudni kéne, hogy mégis mi
    az amit állítasz (és miért), mert amivel betámadsz minket (mert most már lásd,
    3-4 ember is az ellenkezőjét mondja annak, amit te), az vicces. És amikor arra
    kérnénk, hogy akkor MOST leszel szíves tiszta fejjel leírni, hogy MIT is állítasz,
    milyen mérést szeretnél látni, akkor bedobod a durcát, hogy tőled ÉN biztosan
    nem fogom megtudni. Mit is? Hogy "mit kérdezel te mostan"? Stand up-ba illik!

    Sajnos nekem az az érzésem van, hogy valamit félreolvastál, és most mented,
    a menthetőt, de egyre inkább belezavarodsz. 1-2 fokról beszélünk-e? Lehet.:K
    De lehet, hogy 10 fokról, ami egy lassú áramlású rendszerben a dT, amit ugye
    simán le lehet vinni 1-2 fok magasságába, ha felpörgetjük az áramlást. Akkor?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák