Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz kymco #16166 üzenetére

    Jaj hagyjuk már. Hol kértem pofátlanul számon bármit is?

    "Én a motivációidat próbáltam kitalálni. A pletyka motivációja sok esetben vagy a rosszindulat vagy a félelem. A félelmet most te kilőtted... Köszönöm, hogy a felvilágosítottál."

    Tehát szerinted csupán két opció létezik. Igen, vagy nem. Csak a Sithek gondolkodnak végletekben. A fehér és a fekete között még rengeteg árnyalat létezik. Rossz az ki rosszra gondol. És még sorolhatnám a különböző bölcsességeket, ha eszembe jutna több.
    Amúgy ez a hozzáállás pontosan jellemzi a vallásokat. Vagy velem vagy, vagy ellenem. Vagy a pokolba jutsz vagy a mennybe. Stb.

    Nem tudom amúgy miért rágódsz ezen a dolgon. Ha annyira zavart ez a "pletyka" akkor miért nem cáfoltál meg rögtön az elején? A lehetőséged megvolt rá. Már a legelején írtam, hogy nem vagyok biztos a dologban, csak az emlékeimre támaszkodom.

    Tudod a mostani hozzászólásodat elolvasva felvetődött bennem a kérdés, hogy kettőnk közül ki is a rosszindulatú.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák