Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Truthless #21120 üzenetére

    Első kérdés: teljesen le szoktad áramtalanítani a hosszabbító főkapcsolóval? Csak mert vannak típusok amiknél ez természetes működés, tehát ha áramtalanítás után először visszakapcsolod, először feltölti az alaplap összes kondiját, hogy utána fullon tudja indítani a rendszert és ne legyenek ingadozások. Az én EVGA platinum 1000-esem is ilyen.
    Ha tehát tényleg nem ezzel a résszel van gond, akkor viszont az alaplapi gomb elem a következő, mivel ugye attól függ megtartja-e az idő beállítást, aminek a megadása után természetes egy restart.
    A hangos "zörgés" már tényleg gond, de ezt így leírás alapján nem lehet tutira mondani.
    A "zörgés" kifejezés lehet attól is hogy indításkor mindig fel kell hogy pörgesse a ventit, az is lehet hogy valami belelóg és a magasabb fordulatszám miatt ekkor hallod, később nem. Ugyanannyi az esélye annak is hogy annyi én alatt a venti csapágyazásával van valami gond.
    De lehet amit zörgésként titulálsz valójában más fajta zaj, bizonyos hangerő felett az meghaló kondi is kiadhat ciripelés helyett "zörgést".

    DE hogy most épp miért nem indul, az is lehet egyaránt táp vagy alaplap gond is szerintem.

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák