Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Genius007

    őstag

    Mostanság nem volt szerencsém a fogadások terén, mert az elmúlt 1.5hónapban mondhatni minden elment amit megtettem. Nem tudom miért, ilyen szériám volt, rosszakat fogtam ki, néha telhetetlen is voltam, és elmentem a végéig, utólag belegondolva nem kellett volna, hanem amikor volt egy kis plussz, akkor ki kellett volna tenni. Tegnap reggel megfogadtam, hogy nem rakok csapatokra, maximum gólokra, de azt is inkább hanyagolom, és inkább a szögletekre megyek rá, és amint értékelhető plussz van, kiveszem.
    Persze igy is sikerült néha tovább húzni, hogy "na még egy szögletet srácok ... csak egyet, és kiveszem", szerencsémre sikerült is és a kezdeti 10 ezer forintot sikerült feltornásznom 320ezerig a tegnapi nap folyamán, mindezt úgy, hogy közben nem is buktam. Megfogadtam hogy 300at kiveszek, a maradék 20at pedig ismét megpróbálom feltornászni, az már sajnos nem sikerült, de talán igy is szép, főleg egy nap alatt, bár a rekord 800-at (5nap alatt) nem sikerült megdöntenem (mondjuk akkor ész nélkül pakoltam a 200akat, és úgy jött össze) :B

    Soulfly842 és DeathBat666 Grat. nektek is! ;)

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák