Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz tisn #24610 üzenetére

    Te az allami nyugdijrendszerrol beszelsz, ami a mai 34%-os !!! jarulek mellett 20% hianyt termel???

    Most akkor magad is leírod, hogy mégse FK? :D Pont erről beszélnek, hogy vissza kellene ide térni, és az aktuális befizetéseket szétosztva jut amennyi jut. Sok éve nem FK ez, de még csak annak se nevezik... Nagyon keveset tudok, mert nem is kell erről a dologról többet tudnom, mint hogy egyvalamit állítok, mondjuk veled ellentétben én legalább mindig ugyanarról beszélek, és ezek valahogy mindig a tényekkel vannak szinkronban....
    Ellenben Te meg először felosztó- kirovónak minősíted, majd 10 percen belül bevallod, hogy mégsem az, aztán emellé odacsapod, hogy én erről mit tudok, vagy mit nem, aminek ugye a tényekhez az égvilágon semmi köze sincsen.

    Namost ha a véleményedet 10 percenként változtatod, egyrészt elbizonytalanítasz, nem tudom, kell-e 20 soros hozzászólásban érvelnem valami mellett, lehet 5 perc múlva saját magad megteszed ugyanazt, persze az 5 perccel azelőtti véleményed szöges ellentéteként. :D Ezt is csak azért írom, mert már az előbb se fogtad fel, hogy én nem évi 1-2%-ról beszélek, (nem is tudom, honnan szedted, és azt se tudom, neked miért nyilvánvaló, hogy a kettő ugyanaz) hanem 5 évre 10-ről (mint leírtam, a kettő nagyon nem ugyanaz, de majd jössz 10 perc múlva, és magad is leírod).
    Szóval ha így állsz a köpönyegforgatáshoz, akkor vagy állami szektorban dolgozol, vagy vállalkozol, és sok állami megrendelésed van, de akkor régen nem lényeges, hogy a személyemről egyik pillanatban épp mit nyilatkozol. :D

    Egyébként egy ismerősöm jut eszembe ilyenkor, végülis hasonlóban szenvedett (az orvosai szerint, de amúgy ő élvezte) aztán jó gyógyszerekkel élhetővé tették a környezete számára az életet. Megszerezzem az orvos címét? :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák