Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AL

    addikt

    válasz mexel #45417 üzenetére

    Szia ! Mindenkinek a kívánságát azért nem lehet teljesíteni, amit Te hiányolsz az az Emberek 99 százalékát nem érdekli és még sokalják is a beállításokat, mert minél egyszerűbbet szeretnének.
    Talán ugyanennyien az Általad talált hibát sem veszik észre. Mindenkinek más apróság hiányzik.
    Lehet, hogy találsz olyan készüléket, amelyikben megvannak ezek, de ott meg más problémát találsz.
    Tökéletes nincs és nem is lesz, mert ami Nekem hasznos funkció az Neked lehet, hogy teljesen felesleges és fordítva. Ha nem tetszik próbálgassál másikat, hogy megnyugodjál, de ott meg valami egészen más problémát találsz ( szinte biztos ) . Ha egy komolyabb készüléket veszel, annál sokkal több beállítás lesz, de lehet, hogy több a hibaszázalék is. Ha hibát keresünk, akkor biztosan találunk. Akármit veszek ( ruha, műszaki cikk, bútor )
    mindenben találok Én is hibát . Számtalan dolgot visszavittem már, de már tudom, hogy Hibamentes dolog nincs és csak az igazán komoly hiba miatt reklamálok. Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák