Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz AL #45422 üzenetére

    teljesen igazad van. Nem is a tökéletest keresem, kicsit sarkítva írtam azt talán, csak vannak apró kis dolgok amikkel sok mindent jobbá lehetne tenni. Az a baj ez manapság nem divat, gyors, olcsó gyártás.
    Alapvetően én éppen nem szeretem a túlbonyolított dolgokat, inkább a funkcionalitás amit sokszor hiányolok, és sok olyat beleraknak amit nem kellene. Az átlag emberek kb semmit nem állítanak a tv-n ahogy kicsomagolják úgy használják.

    Buckey: A tv-t már beállítgattam, már csak kis finomítások kellene, azt kell mondjam a képe már nagyon tetszik. ( a hibától eltekintve)
    Színek, fény, fekete szint belőve, nagyon szép így. Ezért az árért azt hiszem ez valóban jó vétel. ( maga a kép megfelel azoknak az igényeknek amire nekem kell)
    A sötét szintet is beállítottam, nem világít sötétben sem. ( persze fotón mindig más amit linkeltél)

    Közben feleségem is letesztelte az ő tévéjét, azt kb fél éve van meg, az egy 55XE7005. Szintén belépő kategória, viszont az edge ledes. Azon semmiféle árnyék nincs, teljesen homogén a felület, minden irányból letesztelte és az enyémhez tudta hasonlítani, tudta mit nézzen. Minden másban kb ugyanaz a tv ( kivéve a talp)

    Szóval ez az árnyékosodás a széleken valószínűleg a direct led hatása lesz. ( logikus is , ha valaki kicsit is műszaki beállítottságú és látott már valamit szétszedve legalább egy vasgolyót akkor tudja hogyan működnek ezek, sok kép is van róluk)
    Ez alapján a sarkok-szélek sötétebb árnyalata érthető, míg az edge-nél kb kizárt. ( ott éppen a megvalósítás miatt bevilágítás lehet)
    Szóval kérdés melyik a jobb, erről még nem láttam vitákat. :)

    Szóval ha lenne még valahol raktáron Xe7005 akkor simán vennék egyet tesztelni :)

    Nekem a képe a tv-nek bőven megfelel, szerintem nem lehet belekötni ennyiért ha nem hibás.

Új hozzászólás Aktív témák