Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attamero81

    senior tag

    válasz Flashget #24947 üzenetére

    A szervízről annyit,hogy fingja sincs egyik szervízesnek sem a D széria javításáról.Hozzánk olyan tv-k bejönnek,hogy azt meglátná a saját gazdája elvágná magát hanyat.A bolti garanciás javítások általában egy factory reset és kész.Én azért neki ülök és töröm azt a paraszt agyamat,hogy később egy ugyanilyen hibánál ne legyen fennakadás.
    A bedöglésről meg annyit,hogy a D széria egy időzített bomba.Hiába szép,de nem kiforrot.Sok a téves számolási adat benne és pont ezért vannak olyan hibák,mint a WD Count is.Egy normálisan működő áramkörben nagyon pontos értékű alkatrészek kellenek,hogy az örök életű legyenek.De mivel elnagyoltak,így számtalan esetben van az,hogy még az első fél vagy első évben megfekszik a TV.De mivel látom óvatosak vagytok ezért kiírom ide.
    HA VALAKINEK AZ ÁTÁLLÍTÁSBÓL VAN GONDJA?JELEZZE ÉS SEGÍTEK!!!!!!
    A garancia meg nem vész el,mert ha nem indul el azt a kis bolti nyíkhaj gyerek nem fogja bütykölni és már teszi is félre.Én is amikor vettem a jelenlegi tv-t mindent elkövettek,hogy rám tukmálják a bolt olyan tv-jét ami lehet már ment 3000 órát és tudják,hogy hamarosan megfekszik.

    Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

Új hozzászólás Aktív témák