Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Most szépen süt kint a nap, gondoltam az erkélyen ránézek erre a banános effektre mi újság vele a különböző képmódokban nagyítással ill. anélkül.

    Meglepi, hogy 3:4 50MP módban csak digitális nagyítás érhető el. Ja persze a zoom optika 12MP-es :B
    4x-es nagyítás az A4-es lapon a Calibri 11-es karaktereknél már elmosódottságot okozott
    2x-es nagyítással a lap közepe már éles, de körben a lap széle szintén elmosódott
    1x normál módban a lap közepe éles, körben az A4-es lap szélei sarkai homályosódnak

    FULL módban 7MP képek készülnek,
    1x-en (23mm) a lap közepe éles, a szélek, sarkok felé viszont kezdődő mosódottság vehető ki, de egyformán mindenhol, ill. az 50MP módhoz képest sokkal kisebb mértékben
    3x-en (69mm) szinte egyforma minőséget látni a teljes A4-es lapon, sarkokban vehető csak észre némi mosás

    3:4 mód hozza a 12MP-es méretet
    Itt a FULL-hoz nagyon hasonló végeredményt hozott, de mintha élesebbek, vastagabbak lennének a betűk, meg kontrasztosabb lenne a szín, de ez lehet csak az eltérő képméretből adódó eltérő nagyítási lépcsők okozzák

    Mindenesetre a 3:4 mód hozta a legjobb eredményt abból is a 3x-os nagyítás a laptól való nagyobb telefon/kamera távolság miatt

    1:1 módot nem teszteltem, csak megnéztem, hogy 7MP kép készül és 1x (23mm) ill. 3x (69mm) lehetőség van mellette

    Egyelőre még a legelső kiadású S911BXXU1AWA6 szoftverrel

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák