Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Alienhun79 #11928 üzenetére

    Pontosan, ahogy mondod. Mialatt befejezek egy küldetést, felszedek még vagy 5-öt. Itt szinte mindenkinél feladat van, jobbnál jobbak, és elég szép summát lehet összeharácsolni. Sajnos egyelőre még nem találtam valakit, aki végre megjavítaná a felszerelésemet, mert van már néhány igazi egyedi fegyverem, de totál le vannak pukkanva. A fegyverek nagyon jók ebben a modban, úgy viselkednek, ahogy kell egy olyan játékban, amelyben (még) nincsen (nem volt) fejlesztési lehetőség. Ilyenkor nem egy adott fegyvert teszünk jobbá ugye, hanem a fegyverek közt kell megtalálnunk a legjobbat. A mutánsokat, a vadkant egy söréttel kinyírhatod, ha fejbe találod, de még a kis óriásnak is nyugodtan nekimehetsz a shotgunnal, nem kell oda RPG. Az elején az egy lövéses halál el-vissza működik, de gyorsan lehet jó ruhát szerezni, majd felfokozni artikkal a védelmet. Rengeteg új cucc található szanaszét, talán túlzottan sok is egy kicsit. Az ellenfelek hihetetlenül taktikásak, főleg a katonák. Ilyen MI-t még egyik modban se láttam, nem is tudom hogy hozták ezt össze ilyen jól. Nem találkoztam bugokkal eddig, egyszer dobott ki a játék valamiért Agropromnál. Viszont lassan tölti be az állásokat, ezért nem érdemes gyakran meghalni :) . A grafika is hihetetlenül szép, pedig semmiféle javítást nem tettem be. Ugyanis a csomag tartalmaz egy halom grafikai, meg egyéb javítást is, melyeket tetszés szerint még be lehet építeni a modba. A sztori lényegében az alap SOC sztori, de rengeteg mellék úttal kiszínezve, amitől egyáltalán nem unalmas. Aztán egyre gyakoribbak a eltérő történetek/feladatok, és jelennek meg az újabb pályák is, melyek nem a SOC részei, de nem is mind az alapjátékoké. Nem tudom hány pálya lehet, de a térképen még Zaton és Jupiter is szerepel az összes ST2 / Fotograf pályái, illetve a Lost Alphában levő pályák mellet. Én sok Stalker modot kivégeztem, mindhárom alapjátékhoz, de ennyire még egyik se tudott lenyűgözni. Annyira, hogy esténként képtelen vagyok abbahagyni :U . Talán anno a COP-os SGM 2.2 volt ennyire lebilincselő, de az is e mellett csak sétagalopp :K .

  • SaGa59

    őstag

    válasz Alienhun79 #11928 üzenetére

    A народная солянка inkább afféle "mindenhonnan összegyűjtött cucc". A народная konkrétan népi, népies, össznépi. A солянка meg eredetileg a boszorkánykóró vagy ballagófű néven ismert védett növény (ehető, lehet, hogy ez is egy összetevője volt eredetileg az ételnek), de mint ételfajta, afféle "mindent bele" kaja, ami lehet egy sűrű leves, de lehet egy lucskosabbra főtt rizseshús jellegű kaja is, amiben a rizsen meg a húson kívül sok egyéb (zöldségfélék, mint pl káposzta) is van. Rengeteg változatban készítik.

    Ez mind szoljanka...

    A modhoz vannak végigjátszások is, igaz, oroszul. A "Гид по Народной Солянке" keresőszóval a yandex.ru-nál felsorolja őket. Úgy tűnik évente-kétévente van belőle új verzió, így a GID-ek is az épp aktuálisról szólnak. A legfrissebb a 2012-es, a 2014-es verzióhoz nem láttam.
    Ez a legfrissebb.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák