Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pictigjis

    senior tag

    válasz peetie1 #41479 üzenetére

    elengedhetném, de ez elvi kérdés. én korábban leveleztem például a maestro kártyáról a revolut supportjával, és nem arról volt szó, hogy nem kaphatok ilyet, hanem arról, hogy az ügyintéző(k) szerint magyarországon csak "out of stock", és sajnálják. lépjünk túl azon, hogy mennyire pontos tájékoztatás ez, mert a legtöbb supportosnak sajnos nem sok fogalma van a dolgokról, de amikor azt írtam, hogy csak címcserével juthatok ilyen kártyához, arra kb. az volt a válasz, hogy tegyem azt, de egyébként nem tudnak segíteni. szóval a revolut hivatalosan sem mondta azt, hogy nem csinálhatom, vagyis inkább le se szarták

    valóban mondhatjuk azt is, hogy a jelenlegi feltételek nem tiltják a prémiumra váltást, százmillió átváltását, aztán ingyenes csomagba való azonnali visszalépést sem, de ha mindenki úgy gondolja, hogy ez minden szempontból teljesen rendben van, és mostantól hülye, aki bármelyik csomagra előfizet, akkor tényleg nagyon nem értjük egymást azzal kapcsolatban, hogy mi is ezzel a probléma, és hogy miért nem lehet egyenlőségjelet tenni a két dolog közé

Új hozzászólás Aktív témák