Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaberiellb

    senior tag

    válasz Mr.Silkó #46056 üzenetére

    Sziasztok! Meg történt a szemre vételezés! Egy jó húsz percig nyomkodtam, szinte mindent kipróbáltam amit tudtam, minden rendesen működik! Viszont, ez a repedés.... :O sajna nem egy, hanem kettő! Az egyik jobb alul, kb 2 cm hosszú és egy darabja hiányzik is belőle, a másik gondolom amin landolt másodszorra a sarka ott is van egy kb fél centis! Illetve a kijelzőn khmmm...van egy jó pár hosszabb karc 2 cm kb 3-4 darab, bár hozzá teszem bekapcsolt kijelzőnél abszolút nem látszik! Néztem a kijelző be égését is semmit nem találtam max fényerőn volt de semmi szinezodes vagy anomália, majdnem kiégett a retinám a fehér ereje miatt... :Y
    Szerintem csinálnék egy hatlap cserét mindenképp, elmondom az üzleti részét, makulátlan tényleg karc mentes IPhone 6s 64gb, gyári független, minden tartozekaval, plusz adok egy tizest! Ez lenne az alku, a samuhoz csak doboz, papírok, töltő! De amúgy is egy Sony fülest használok úgyhogy nem para! Szerintetek? Kicsit aggaszt az a repedes(törés) de nem tűnik kamu embernek, mondta holnap be mehetünk az Árkádba meg nézhetem hogy van e bármi hitel vagy akármi rajta, 12-én járt le a garija, gondolom így esélytelen az “olcsóbb” hatlap csere :C
    Úgyhogy alszok rá egyet, de nagyon tetszik a telo ez tény :C

    Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

Új hozzászólás Aktív témák