Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E2E4

    aktív tag

    válasz kaciokos #34243 üzenetére

    Ahogy írtam korábban, próbáltam másik naptár alkalmazást is, ami ugyanúgy produkálta a hibákat.

    Kifejtem részletesen az eddigi tapasztalataimat külső app. (Business calendar) használata esetén:

    a.) Ha a gyári naptár alkalmazásban ki van kacsolva a jelzés hangja és a vibra, akkor a külső app.-ban sem fog működni a hangjelzés és a vibra, függetlenül attól, hogy ott be van -e kapcsolva.

    b.) Ha külső app.-ban be van kapcsolva a hangjelzés és a vibra, akkor kb. 8 órán belüli jelzésnél duplikálva történik a jelzés, tehát a vibra és a hangjelzés után, minkét alkalmazás értesítési sávját ki kell kapcsolni. Olyan is előfordult, hogy az egyik alkalmazás felülírja a másikat, és így a hangjelzés kb. fél másodpercen belül megszakadt.

    c.) Ha a gyári naptár alkalmazásban ki van kapcsolva a szinkronizáció, (GMail fiókban vannak a naptár bejegyzések) akkor a külső app.-ban sem kerülnek be az adatok, és így nem lesz jelzés sem.

    d.) kb. 8 órán túli időpont esetén sem a gyári naptár, sem a külső app. nem jelzett sehogyan sem, vagy csak egy kb. fél másodperces hangjelzés volt hallható.

    e.) Az Alkalmazások / Naptár /
    / Értesítések: Értesítések engedélyezése: ki
    / Engedélyek: összes ki
    / Más alkalmazások eltakarására képes alkalmazások: engedély megadása: ki
    / Rendszerbeállítások módosítása / engedély megadása: ki

    sem oldalnak meg semmit, mivel ez gyakorlatilag lebénítja a gyári naptár alkalmazást, ami pedig úgy tűnik, hogy a rendszer szerves részeként kellene hogy működjön ahhoz, hogy egy külső app. is működhessen. Csakhogy ha a gyári naptár alkalmazás nem működik jól, akkor a külső app. sem működik jól. Márpedig a gyári naptár alkalmazás nem működik jól. :U

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

Új hozzászólás Aktív témák