Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerner1

    Topikgazda

    válasz SpongyaBob #28949 üzenetére

    Be kell adni szervízbe. Aztán, ha azok után sem úgy alakul, ahogy gondoltad, akkor is vannak alternatívák. Továbbra is ott a kérdés, hogy ha Te, és még ~4-5 user az, aki igazából panaszkodik erre, a többi (többség) viszont nem, akkor azért ez önmagában kérdéseket vet fel, mert azt nem gondolnám, hogy a többség az -aki "vetít". Továbbá, ha már több alkalommal végrahajtottad a "javaslatokat" is ... - akkor nem marad más, mint a műszaki hiba, vagy a felhasználói szokások. Félre ne érts, mert nem szemrehányás, de tőled sem olvastam még olyat, hogy mondjuk legalább 4-5 napon keresztül 3G/2G -n próbáltad volna használni, tapasztalatokat nyerni. De olyat igen, hogy Te magad is tisztában vagy azzal, hogy bizonyos appok nem jók, beragadnak/beragadhatnak, stb ... Ugyanakkor, lehet más oka is, amelyre eddig még senki nem gondolt (plö én sem), vagy nem vettük észre...
    Nekem az a véleményem (szubjektív), hogy normál körülményekkel, egésznap legalább(!) 3-as (!) térővel rendelkező területen/területeken használva ~4,5ó SoT környéke a realitás. Ezt tudja a legtöbb S7, köhögés nélkül. Olyan ez mint az autóm fogyasztása. Én hiába kezelem azt "profin", költséghatékonyan dombos-hegyvidékes környezetben használva.... - ha a másik embertárs, ugyan azt használva, azonos kvalitásokkal, csak sík domborzati viszonyok közt használja. Biztosan eltérés lesz ... Szóval, érdemes inkább az átlaghoz közelíteni, és nem a kiugró amplitúdókat alapul venni. Az átlag értéket pedig, tessék lerontani egy bizonyos értékkel az alapján, hogy mennyi idős a készülék, mert nyilvánvaló, hogy egy ~1 -1,5 éves készülék akkuja nem fogja ugyan azt biztosítani tudni most, mint új korában...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák