Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lomas

    tag

    Üdv mindenkinek!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni: feleségem telefonja kijelzőcserére szorul, és érdeklődésemre elmondták, hogy a szervizelést megelőzően érdemes mentést készíteni a telefonon lévő állományokról. Addig még rendben, hogy a telefonszámokat, sms, fotók,stb. lementem felhőbe, de olyan megoldást nem találtak ki "menet közben" hogy a telefon tartalmát full le lehetne menteni - telepített programokkal, email, wifi, stb beállításokkal együtt? (Elnézést a hülye megfogalmazásért, a "a menet közben" alatt azt értem, hogy valamikor az ősidőkben foglalkoztam ilyesmivel, rootoltam, rom-ot is cseréltem pár eszközön téglásítás nélkül, stb. szóval nem vagyok tök hülye, de egy kicsit beleöregedtem, illetve újabban már futja olyan eszközre, amit nem kell buherálni.) Azért persze kutakodtam egy kicsit, egy samsung cloud, illetve samsung switch nevű programot találtam, (itt a fórum leírásban is említik ezeket) de ha jól értem ezek egyike sem fullos... Olyasmire gondolok, mint valamikor létezett egy titanium backup pro nevű progi, amit rootolt telefonra fel lehetett tolni crack verzióban, no, az emlékeim szerint "majdnem" fullos" volt. Szóval a kérdésem az lenne, hogy ti mivel próbálnátok minél teljesebb körű mentést végezni egy ilyen esetben? Kitartó figyelmeteket hálásan köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák