Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killzone1987

    senior tag

    válasz neo_xperia #37523 üzenetére

    Akkor te szerencsésen megúsztad.
    Én csúnyán kifogtam mindegyiknél valamelyik hibáját...
    Az optimus G-nél fél év alatt elkezdett kijönni a kijelzősárgulás,rögtön el is adtam,aztán a G2 kibírt nálam 1,5 évet,mire a bal felső sarokban elkezdett besárgulni,+ fél évre rá már a kijelző majdnem közepéig leért a sárga folt 0,5 cm szélességben,de kihúzta nálam a 2 évet,és nagyon imádtam.Gyári alapú DroidMester féle módosított rom volt feltéve,színes ikonokkal,színes térerő,wifi,stb ikonokkal,egyszerűen imádtam.
    Aztán beszereztem a G4-et,ami kibírt elsőnek ~ 13 hónapot,most meg még durván ~ 3 hónapot,és sikerült magát megútáltatnia,mert nem megbízható készülék,hiába villámgyors,jó képeket lő,manuális mód stb,amíg nem szórakázott,addig powerfull megvoltam vele elégedve,mostmár teljes mértékig ott tartok,ha meg is javítják ingyen (mivelhogy kinyitottam rajta a BootLoadert) ebben az esetben is el fogom adni,elég volt belőle.
    Ezzel le is zárnám az offolást a topicban,elnézést mindenkitől,és a türelmet is köszönöm,de eléggé kibuktam azon,hogy 1,5 éve nem azért vásároltam 140.000 ft-os készüléket,hogy 2 évet ne bírjon ki,és járkálgatni kelljen vele szervízeltetni,mert az egyik nap még működik,a másik nap meg fogja magát és minden előjel nélkül megmakacsolja magát!!!!
    Még szerencse,hogy minden adatom,képek,videók a Drive-ra mentettem automatikusan,mert azoknak annyi lenne...
    Tehát OFF vége! :-)

    EDGE.......
    Fekete vagy arany színben hajlamos kopásra a keret?
    Hajlamos rá egyeltalán?
    Tényleg nem lehet rá kapni üvegfóliát,avagy nem kapható használható,ami bírja is magát a helyén? :Y
    Rosszul is lennék,ha legalább az aliespress-ről nem tudnék hozzá beszerezni,ez mostanság teljesen alap,és egy megnyugtató érzés,ha van rajta,mert valljuk be,pár százalékkal több esélye van,hogy épp marad a kijelző....
    Ha szilikon tokban van,abban az esetben sem árt a hátuljára is beszerezni üvegfóliát,vagy ebben az esetben már nem szükséges?
    Előre is köszönöm :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák