Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    válasz -Maci- #26664 üzenetére

    En nem hatagszom, orulok, hogy neked megfelel. Sajnos, en kritikusabb vagyok ezek szerint. Az S8-at pedig azert nem kar firtatni, mert a Samu az elmult evekben mar bebizonyitotta, hogy az uj modell megjeleneset mindig megvarja, hogy az elozo csucs keszuleket lefrissitse ra. Most ezt remeltuk megcafolni, de lathatoan a 7.0 csak nagyon lassan szivarog, aminek tobb oka is van.

    Amiket en nehezmenyezek:

    Atgondolatlan:
    A betutipustol herotom van (ami a felso savot illeti), a menu tagolasa hagy nemi kivanni valot, a theme nincs egysegesitve (pl. full fekete temat allit be az ember, de a galeria feher marad a kep korul, vagy a hivas befejeztevel az ember kepebe vilagit egy full feher kijelzo, hogy "hivas befejezve").

    Az Edge Partnerek is silany lett (telefon leforditva ugye villogna kulonbozo szinnel a kedvenc partnereknel, de most minden hivas csak zolden vilagit, illetve a gyorshivas is nehezebb az Edge Panelrol a kisebb ikonok miatt).

    A gyorshivas sem megy ugy, mint korabban: Ha a nevjegyre kattintottam, bejott a telefonszam es az osszes adat, majd fejemhez tartva a telefont tarcsazott. Most nem jon be az adat, mert kis felugro ablakban jelenik meg a "menu", hogy mely opciot valasztom.

    Launcher3.apk kb hetente 2-3-szor leall (ami nincs hasznalatban, sot tiltva is lett). Vagy az energiatakarekos uzemmodban hiaba allitom be, hogy a hatterfolyamatoka ne zarja be, 5-10p utan bezarja (PL. Waze).... de meg sok kicsi xar van.

    Az se tiszta szamomra, hogy minek "video mod, jatek mod, nagy teljesitmeny mod", mikor az alap (optimalizalt mod) ezt mind tudja. Ki az az elvetemult, aki mindig valtogatni fog... Raadasul a jatek modban HD-ben inditja el a jatekokat. Kenyelmetlen, felesleges ficsorok.

    Az optimalizacional kozvetett modon erolteti rank a McAfee virusirtojat. Hiaba Optimalizalok (ami semmi mast nem csinal, mint uriti a cache-t es bezarja a futo ablakokat), nem adja meg a 100%-ot, mert nincs engedelyezve a virusirto. Valamint azt irja, +10p aksit erek el ha aktivalom....wtf.

    SmartView hajlamos szakadozni, ha bejon egy messenger uzenet, vagy elforditom a kepernyot.

    A WiFi intelligens halozatvaltasa is silany. Ha a WiFI modul alatt aktivalom, semmit sem er. Ha ugyanitt meg erosebbre allitom (wtf), akkor mar er valamit. A fejlesztoi beallitasoknal is bekapcsolhato. Ezt meg tesztelgetem hogy melyik er valamit, de nem mukodik 100%-osan. Holott 6.0 alatt meg lakason belul is hajlamos vbolt mobilnetre allni, most a haz elott a kocsiban sem akar mindig.

    A magyaritas javult az utolso frissitessel, de meg mindig magyartalan nehol. Kis es nagy betuk sincsenek egyeztetve. Ezekhez pedig eleg csak a Beallitasok kozt nezelodni, mar talal az ember peldakat.

    Es most csak ugy hirtelen leirtam ami eszembe jutott. Pedig meg lenne par dolog, ha a lista bovitese lenne a celom. Es a telefon lelki vilagaba bele se mentem (mert lusta vagyok rootolni, nincs erre most idom).

    Hozzateszem, eloremutato is a 7.0, mert a deep sleep javult, az ejszakai olvasas funkcio nagyon tetszik es a Theme Store is sokat fejlodott. De ez meg nem lehet vegleges verzio...hogy miert? Mert nem sietnek kiadni mindenhova, valamint mert igy nem adhatjak ki az S8-at sem. Szvsz fog ez meg javulni aprilisig.

    (#26668) -Maci-: Latom, kicsit elorehaladtam a dologgal. De alljon itt annak ez a hsz, aki meg nem valtott.
    Hozzateszem, en nem a hibak miatt forumozok, nem a sirasok miatt gyujtottem enbnyi hsz-t. Bar, ugy kezdtem a "karrierem", erre tisztan emlekszem :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák