Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boeing

    senior tag

    válasz laci0530 #13780 üzenetére

    Ha baja lenne az enyémnek is,én csak személyesen vinném be valamelyik samsung szervizbe.

  • RaveForce

    veterán

    válasz laci0530 #13780 üzenetére

    ja tényleg valamelyik fórumban ígértem, hogy rájuk borítom az asztalt, ha gebasz lesz szervízelésnél, igaz Note4, nos. Szerencsére most sem kellett csalódnom, persze cserekészülék nem volt, itt azért felmerülne bennem, hogy nem kéne-e a szervíznek kicsit invesztálni ebbe, mert nincs mindenkinek tartalék telefonjai a fiókban... namind1. Az érdemi rész. Hétfőn vitte futárbácsi, szerdán hozta, profi munka. Mellesleg érdekes, hogy telefonon nem elérhető a TMX, emailben kommunikáltunk... de akkor már nem egyszerűbb fenntartani egy vonalat, mint pötyögni? Habár annyi előnye volt, hogy nem kellett egy IVR-ben bolyonganom hosszasan, aztán várakozni, na azt még utálom...

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

  • sgery

    őstag

    válasz laci0530 #13780 üzenetére

    Egyébként nem csak a telefonokkal van így a Samsung.
    Van egy Smart Pc Pro táblagépem, újonnan 360e volt ez a legfelsőbb kategóriás táblapc-jük.
    Több hihetetlenül gáz dolog: semmilyen tokot és fóliát nem árultak hozzá sehol. csak ebey-en külföldről rendelős történet játszott. (persze a gyári tokok is rommá karcolták.. itt meg mindenki azzal jön miért veszek utángyártott sz*rokat mikor sokszor jobbak mint a gyári)
    Ami viszont elpattintotta az agyamat, mikor a billentyűzet dokkolója eltört. Gari idő után volt, bementem hogy rendelek hozzá egy pöcköt és berakom, 2 db csavar tartotta, egy óvodás kicseréli. Elmondták, hogy alkatrészt nem hajlandóak értékesíteni, csak akkor ha ők szerelik be valami 15-20e-res áron. Egy amúgy is túlárazott 8e ft-os pöcköt ennyiért csavarnak be a helyére. Semmi gond, volt ismerősöm, aki nagy nehezen be tudott rendeli hozzá, mivel laptopokat javítottak, így anyagárban megkaphattam.
    Hagy döntsem már el, ha én akarom beszerelni az alkatrészt, ez több mint felháborító szerintem, főleg az ár amiért berakják. Mert ha valós 1-2e Ft-os díjért teszik ám legyen. (gondolom az ár úgy jön ki, hogy fél óra munkaterület előkészítés, aztán minden kicsavar, nagy pihenő, új eszköz átnézése, bepórbálása, minőségellenőrzése, munkaterület összeszerelésre átpakolása, újabb pihenő, aztán becsavar, ellenőrzi,
    újrahúz, pihenő, hidegben melegben tesztel majd pihenő, munkalap kitöltése és kész is)
    És nagyon sajnálom, hogy pont a samsung adott ki egy ilyen jó telefont, mert sose vettem volna már tőlük semmit :/ Táblapc-t semmiképp sem az biztos.

    De mindennek van jó oldala, ha jön felém egy samsung ruhás ember akár MM-ban akár máshol, rögtön leszerelem azzal, hogy hozzon egy tokot a smart pc-hez. Pár óráig ellesz vele :)

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák