Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Friss GPU IP-ikkel is készült az ARM

    ph Az új Immortalis dizájn elég jól skálázhatónak tűnik.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Gloob #2278 üzenetére

    Nos a garancia 2 év hivatalos wayteQ szerviz amiről más sok rosszat olvastam.
    Ennyiből sajnálom a redmi note 5 ösömet mert 1 éves volt gearbestről vásárolva semmi baja nem volt sosem volt garanciális gondja.

    #aelod

    Finominfo,nem is a bolttal van a gondom,hanem a szervizzel.Elég ha meg van gyengülve az anyag és idővel magától beadja a kulcsot,ha láttad volna élőben milyen két kis szar műanyag fülecske tartja a helyén azt a műanyag gombot.

    #Azie

    Ez az,más sérülés nincs a készüléken se kívül se belül mivel nem dobálom,Ha magam akarnám megcsinálni a telót max 10 perc a gomb max szerintem 300Ft,meg akkor új hátlap ragasztó csík csak akkor kérdem én minek a garancia mert ugye ugrana is.

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák