Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sepyi

    aktív tag

    válasz PACSA75 #11624 üzenetére

    Olyan telefont még egyetlen gyártónak sem sikerült összerakni,ami minden felhasználó minden igényét kielégíti elfogadható áron. Mert ha sikerülne is, akkor becsukhatná a boltot. Nem is a kritikával van a baj. Nagyon sokan fogalmaztak meg kritikát a telefonnal kapcsolatban,aminek egy része valós probléma más része egyszerű user hiba. De olvasd vissza a forumtárs korábbi hsz-it a kamerával kapcsolatban. Órákat töltöttem azzal h kamera alkalmazásokat teszteltem a play-en mlyik produkál hosszú laggokat. Mert a kolléga nem azt írta h szerinte sokára tölt be a kamera alkalnazás, hanem már-már használhatatlan a telefon a kamera és ha jól emlékszem a chrome betöltés miatt. Ha a kezdet kezdetén tisztázzuk h szubjektiv megitélésről van szó, elintézödött volna a forumban max két mondattal. Pl-ul:ez ilyen és kész. De ezen rugózunk egy hete, miközben a probléma talán nem is probléma. És ugyan nem zavarok sok vizet itt,de a kérdést részemről lezártnak tekintem.
    Jah még annyit. Senkinek nem verik ostorral a hátát h frissitsen 7.0-ra ha egyébként a 6-os jól működik.

    [ Szerkesztve ]

    Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

Új hozzászólás Aktív témák