Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lcee79

    őstag

    válasz Bulitt #31538 üzenetére

    Lehet hogy pont ezért bontottak szerződést, mert hagyták a gyári SoC gagyi DAC-ját és rátettek a zenelejátszóra egy loudness-t beats audio beállításként... :) (mert kb ennyi)
    És sehol a jó hangzás, amit elvárna az ember... (mint ahogy a cikkben is írják)

    És nem csak ennél a telefonnál, egyik htc se volt igazán kiemelkedő hangzás terén (talán most legutoljára a ONE jobb.. bár még nem hallottam személyesen), amíg a nem túl minőségi samsung legalább beletett egyik másik modellbe egy wolfson DAC-t..

    Én ugyanarra a music centerre aminek nem túl nagy hangereje van, és nem nagy szám erősítője (konditeremben :) ) rákötöttem a telefonom és tök halk volt a rádióhoz képest is, beats audióval is, utána meg kipróbáltuk egy iphone4s-el... és vissza kellett venni a hangerőből, hogy nehogy ránk szóljanak :)
    És persze nem csak hangosabb volt szerintem szebben is szólt és dinamika is nagyobb volt.
    Szóval egyértelműen nem nagy szám a ONE X ilyen téren sajnos, persze minden másban meg vagyok elégedve, és amúgy sem szoktam telefonon zenét hallgatni már...

    De a chipen szivesebben látnék egy cirrus logic emblémát mint a telefon hátulján a beats logót :D

    [ Szerkesztve ]

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

Új hozzászólás Aktív témák