Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hpeti3

    tag

    Sziasztok! A mai nap folyamán történt jópár nagyon idegesítő random kikapcs. Felméréseket végeztem terepen a munkámból kifolyólag, amelyhez a képeket a 6S-emmel lőttem. Egy idő után azonban először fotózás közben kapcsolt ki, majd amikor ezután rögtön megpróbáltam bekapcsolni azt jelezte, hogy lemerült és nem tudom bekapcsolni (50%-on volt az aksi). Második próbálkozásra bekapcsolt, de kb 20 másodperc múlva, miután beírtam már a pin kódomat és bebootolt a rendszer eltűnt a felső sáv ami ugye az idő, akku százalék stb. kijelzésére szolgál, és megint kikapcsolt. Ezt követően kb 10x próbáltam újra a bekapcsolást, de ugyan ez játszódott le mindig. A megoldást az jelentette, hogy visszamentem a kocsihoz, és bekapcsolás közben rádugtam a szivargyújtóra. Ezt követően újra visszaállt a meglévő 50%-os töltöttség és tudtam újra fotózni. Egy jó fél óra múlva azonban újra eljátszotta az előzőket, és ugyan úgy csak a bekapcsolás közbeni szivargyújtóra dugás segített.
    A kérdésem az, hogy volt-e már valakinek hasonló baja? Mi lehet a probléma? Olvastam, hogy nagy hidegben kikapcsol akkuvédelem miatt, de ma 10 fok volt, úgyhogy az nagyon távol van azért a nagy hidegtől. Azóta jól működik, viszont nem tudom, hogy ilyen miatt érdemes-e gariztatni, mert nyilván nem fog ellő jönni a probléma a szervízben, viszont idegesítő percek mentek el azzal, hogy a kocsimhoz mentem, és rádugtam a töltőre, amit nem szeretnék, ha újra előfordulna.

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák