Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dino_m

    senior tag

    "Tegnap véget ért!
    A játék fejlesztésének elakadása miatt véget ért a Magyar Live for Speed Bajnokság, aminek oly sokat köszönhetek.
    Itt tettem meg az első lépéseket online szimulátorral és az első lépéseket a valós versenyzői karrierem felé.
    13 év után csináltunk egy utolsó versenynapot, ami igazán jó volt. Nagy öröm, hogy részese lehetettem ennek a hosszú és jó történetnek, ami sok-sok örömet és nehéz pillanatot okozott és életem egyik legfontosabb része lett.

    Köszönöm mindenkinek akivel együtt versenyeztem itt!

    Ui.: Ja, igen és még mindig EZ A LEGJOBB FIZIKÁVAL rendelkező szimulátor, mondhat bárki bármit. :) "

    Forrás: https://www.facebook.com/drivernorbikiss

    Ezzel teljes mértékben egyet tudok érteni, főleg ami az utolsó, az utóirat mondatát illeti. Nekem is az első, a nagybetüs szimulátor, az LFS volt. És igaz, hogy kicsit el van már maradva a kortársaitól, de még mindig a legjobb, fizikában. Itt egyszer azt írta valaki, hogy az AC és a CARS keresztezése lenne a tökéletes szimulátor, de én az LFS és a CARS keresztezésére tenném a voksomat. Remélem, csak a magyar LFS közösségi oldal szűnt most meg és a játékról még hallani fogunk, és lesz még egy nagy comeback!

    [ Szerkesztve ]

    Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

Új hozzászólás Aktív témák