Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nayrobi

    őstag

    válasz echterion #112295 üzenetére

    Lesz offline karrier meg arcade meg vr meg visiongt meg még pár dolog, ami ott van a béta menüjében, de fogalmam sincs hogy mi lehet, viszont az is tény, hogy az online versenyzés központi szerepet kap a játékban. Az FIA bajnokság és az, hogy a győztest az év végén ugyanazon a gálán díjazzák mint az f1 vagy a wrc győzteseit, az szerintem rohadt nagy szó és többet ér nekem, mint plusz 200 csillag gyűjtése a karrierben, amik igazából csak random versenyek egymás után. Olyan dolgok lesznek a játékban, mint rendes sárga zászlós jelzések, safety car, virtual safety car vagy a le mansi futamokat látott biztonsági szakaszok, ilyen szerintem sehol sincs. Vagy ugye a versenyezni etikett rész, ami külön fejezet a karrierben. Kaz mondta egy korábbi interjúban, hogy utólag kicsit sajnálja hogy ezt a nevet kapta a játék, mert sokan emiatt azt hiszik hogy ez egyfajta prologue epizód, pedig ez inkább a GT7 egy komolyabb verziója. Ami bővülni is fog folyamatosan, a kezdeti 130 autó végül 400-500-ra fog duzzadni, valószínűleg a GT6-ban látott Senna és Goodwood Festival is bekerül, tehát lesz kontent bőven. Csak kurva szarul van kommunikálva ez a játék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák